VÍTEJTE
DOMA.
NOVÉ BEZDRÁTOVÉ
REPRODUKTORY DENON HOME.
Denon-Home-picture
Poznejte uznávaný
zvuk Denon.
Denon-Home-picture
Multi-room
díky funkci HEOS.
Denon-Home-picture
Přehrajte si oblíbené
zdroje dotekem prstu.
Již od 6 990 Kč
Denon-Home-picture
ŠPIČKOVÝ BEZDRÁTOVÝ ZVUK
VHODNÝ PRO KAŽDÉHO.
Vyberte si reproduktor vhodný právě pro Vás. Ozvučte každou místnost, velkou nebo malou. Pořiďte si perfektní zvuk bez drátů díky Denon Home.
Denon-Home-picture
VĚHLASNÝ ZVUK DENON,
NEKONEČNO MOŽNOSTÍ.
Užívejte si výjimečný zvuk pomocí reproduktorů Denon Home. Můžete bez problémů streamovat hudbu a zároveň využívat rychlé volby lehkým dotekem. Poznejte skutečně výjimečný zvukový výkon, který je založený na 110 letech našich inovací zvuku.
MULTIROOM DÍKY VESTAVĚNÉ
FUNKCI HEOS - ZVUK VŠUDE.
Díky integrované funkci HEOS můžete ozvučit každou místnost jejím vlastním zvukem. Spárujte dva nebo více Denon Home reproduktorů, soundbarů, síťových přehrávačů, HEOS reproduktorů nebo AV přijímačů a ozvučte si celý dům s pomocí počítačové sítě.
OBJEVTE
MOŽNOSTI.
Vaše možnosti jsou téměř neomezené, ať už používáte Denon Home jako samostatný reproduktor, nebo jako stereo pár, případně jiné reproduktory pro multiroom ozvučení. Díky HEOS aplikaci je jejich nastavení a ovládání tak snadné.
VAŠE OBLÍBENÉ ZDROJE
NA DOSAH.
Dotekové senzory tlačítek na vrchním panelu se rozsvítí pro snazší ovládání. Nastavte si například rychlou volbu pro oblíbené internetové rádia pro okamžité spuštění.
NEOMEZENÉ HUDEBNÍ ZDROJE,
DOKONCE I V HI-RES.
Všechny skvělé hudební služby jsou integrovány (když to je možné): Spotify Free/Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a další. Vše dostupné přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth.
Denon-Home-picture Denon-Home-pictureDenon-Home-picture
Denon-Home-picture
DENON HOME 150.
NABITÝ VÝKONEM.

Poslouchejte hudbu v perfektní kvalitě jakou od Denonu očekáváte. Denon Home 150 se skvěle hodí do menších místností nebo dokonce vlhčích prostředí.

Více
Denon-Home-picture
DENON HOME 250.
ÚŽASNĚ PROSTOROVÝ.

Očekávejte skvělý HiFi zvuk s malými rozměry přístroje. Je vhodný do středně velkých místností, které zcela zaplní podmanivým zvukem.

Více
Denon-Home-picture
DENON HOME 350.
VELKÝ A VZDUŠNÝ.

Dostaňte neuvěřitelný zvuk do každičkého rohu vašeho domova. Denon Home 350 má výkon i eleganci aby zaplnil zvukem i opravdu velké místnosti.

Více
Denon-Home-picture
Denon-Home-picture
Denon-Home-picture
ŠPIČKOVÝ
ZVUK.
Všechny akustické části jsou pečlivě vybrány a profesionálně vyladěny, takže reproduktory Denon Home nabízí nejlepší zvuk ve své kategorii. Spusťte je a poslechněte si je.
Denon-Home-picture
ZŮSTAŇTE
S NÁMI.
Nechcete přijít o informace o vašich oblíbených reproduktorech? Zaregistrujte se k odběru novinek.
Denon-Home-picture