WELCOME
HOME.
NOWE BEZPRZEWODOWE
GŁOŚNIKI
DENON HOME.
Denon-Home-picture
Ciesz się uznanym
brzmieniem Denon.
Denon-Home-picture
Multiroom z wbudowaną
platformą HEOS.
Denon-Home-picture
Odtwarzaj w prosty sposób
ze swoich ulubionych źródeł.
Już od 1095 zł.
Denon-Home-picture
DOSKONAŁY BEZPRZEWODOWY
DŹWIĘK DLA KAŻDEGO STYLU ŻYCIA.
Wybierz głośnik, który jest odpowiedni do Twoich potrzeb. Słuchaj muzyki w każdym pomieszczeniu, dużym lub małym. Czas na doskonały i bezprzewodowy dźwięk z Denon Home.
Denon-Home-picture
UZNANY DŹWIĘK DENON,
NIELIMITOWANE MOŻLIWOŚCI.
Ciesz się wyjątkowym dźwiękiem z każdym głośnikiem Denon Home. Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną muzykę bez wysiłku i korzystaj z szybkich preselekcji za pomocą jednego dotknięcia. Doświadcz imponującej wydajności akustycznej, popartej 110 latami innowacji w zakresie przetwarzania dźwięku.
CZAS NA MULTIROOM,
CZAS NA WBUDOWANĄ

PLATFORMĘ
HEOS WSZĘDZIE.
Dzięki wbudowanej platformie HEOS, w każdym pokoju w Twoim domu możesz słuchać innej muzyki. Grupuj dwa lub więcej głośników Denon Home, soundbary, odtwarzacze sieciowe, głośniki HEOS lub odbiorniki AV, aby wypełnić dom muzyką, korzystając z sieci domowej.
ODKRYJ
MOŻLIWOŚCI.
Niezależnie od tego, czy używasz Denon Home jako pojedynczego głośnika, pary stereo, czy różnych głośników jako zestawu multiroom dla całego domu, Twoje opcje są nieograniczone. A dzięki aplikacji HEOS, konfiguracja i obsługa są niezwykle łatwe.
TWOJE ULUBIONE
ŹRÓDŁA POD RĘKĄ.
Przyciski z czujnikami zbliżeniowymi na górze świecą się, co ułatwia płynne sterowanie głośnikami. Możesz szybko wybierać ulubione internetowe stacje radiowe w celu natychmiastowego odtwarzania.
NIEOGRANICZONE
ŹRÓDŁA MUZYKI,

NAWET W WYSOKIEJ
ROZDZIELCZOŚCI.
Wszystkie wspaniałe usługi muzyczne są w pełni zintegrowane (jeśli są dostępne): Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer i inne przez Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth.
Denon-Home-picture Denon-Home-pictureDenon-Home-picture
Denon-Home-picture
DENON HOME 150.
PEŁEN MOCY.

Odtwarzaj muzykę o niesamowitym brzmieniu, jakiego można oczekiwać od Denona. Kompaktowy Denon Home 150 doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń, a nawet wilgotnych środowisk.

Dowiedz się więcej
Denon-Home-picture
DENON HOME 250.
NIEZWYKLE EKSPANSYWNY.

Poznaj wielkie HiFI o małych rozmiarach. To głośnik do średnich i większych pomieszczeń, w których zaprezentuje imponującą sceną dźwiękową.

Dowiedz się więcej
Denon-Home-picture
DENON HOME 350.
DUŻY I ZAPIERAJĄCY DECH.

Słuchaj wspaniałego dźwięku w każdym, nawet najdalszym zakątku swojego domu. Denon Home 350 ma moc i klasę do wypełnienia nawet największych pomieszczeń.

Dowiedz się więcej
Denon-Home-picture
Denon-Home-picture
Denon-Home-picture
DOSKONALE
ZAPROJEKTOWANY DŹWIĘK.
Każdy element konstrukcji akustycznej urządzenia jest starannie dobrany, a wraz z fachowym strojeniem głośniki Denon Home zapewniają najlepszy w swojej klasie dźwięk. Wystarczy kliknąć, aby włączyć dźwięk.
Denon-Home-picture
POZOSTAŃ
W KONTAKCIE.
Nie przegapisz żadnych wiadomości o swoich nowych ulubionych głośnikach. Po prostu zapisz się do naszego newslettera.
Denon-Home-picture