VITAJTE
DOMA.
NOVÉ BEZDRôTOVÉ REPRODUKTORY
DENON HOME.
Denon-Home-picture
Vychutnajte si slávny
zvuk Denon.
Denon-Home-picture
Viac miestností
s vstavaným systémom HEOS.
Denon-Home-picture
Hrajte svoje obľúbené
zdroje dotykom prsta.
Už od 249 €
Denon-Home-picture
SKVELÝ BEZDRÔTOVÝ ZVUK
PRE KAŽDÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL.
Vyberte si reproduktor, ktorý je pre vás ten pravý. Prineste hudbu do každej miestnosti, veľkej alebo malej. Inovujte na vynikajúci bezdrôtový zvuk pomocou Denon Home.
Denon-Home-picture
INOVOVANÝ ZVUK DENON,
NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI.
Vychutnajte si výnimočný zvuk s každým domácim reproduktorom Denon. Streamujte svoju obľúbenú hudbu bez námahy a využívajte rýchle predvoľby jednoduchým dotykom. Zažite pôsobivý akustický výkon založený na 110 rokoch zvukovej inovácie.
CHOĎTE DO MULTIROOM RIEŠENÍ,
KDEKOĽVEK SO ZABUDOVANÝM HEOS.
So zabudovaným systémom HEOS môže mať každá miestnosť v domácnosti svoj vlastný zvuk. Zoskupte dva alebo viac reproduktorov Denon Home, zvukových panelov, sieťových prehrávačov, reproduktorov HEOS alebo AV prijímačov, aby ste naplnili dom hudbou pomocou domácej siete.
OBJAVTE
MOŽNOSTI.
Či už používate Denon Home ako jeden reproduktor, ako stereo pár, alebo rôzne reproduktory ako multiroom zariadenie pre celý váš domov, vaše možnosti sú nekonečné. A sú ľahko nastaviteľné a ovládateľné vďaka aplikácii HEOS.
VAŠE OBĽÚBENÉ
ZDROJE DOTYKOM PRSTA.
Tlačidlá reagujúce na priblíženie na vrchu sa rozsvietia, aby ste reproduktory plynulo ovládali. Rýchlo vyberte svoje obľúbené internetové rozhlasové stanice na okamžité prehrávanie.
NEOBMEDZENÉ ZDROJE HUDBY,
AJ VO VYSOKOM ROZLÍŠENÍ.
Všetky skvelé hudobné služby sú plne integrované (ak sú k dispozícii): Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a ďalšie prostredníctvom Wi-Fi, AirPlay 2, alebo Bluetooth.
Denon-Home-picture Denon-Home-pictureDenon-Home-picture
Denon-Home-picture
DENON HOME 150.
BALENÝ S VÝKONOM.

Prehrávajte hudbu s úžasným zvukom, ktorý by ste od Denonu očakávali. Kompaktný Denon Home 150 sa skvele hodí do menších miestností a dokonca aj do vlhkého prostredia.

Zistite viac
Denon-Home-picture
DENON HOME 250.
VÝKONNE ROZŠÍRENÝ.

Preskúmajte skvelú HiFi s malou stopou. Tento reproduktor pre stredne veľké až väčšie miestnosti ohromí pôsobivým zvukovým prejavom.

Zistite viac
Denon-Home-picture
DENON HOME 350.
VEĽKÝ A ÚCHVATNÝ.

Vezmite úžasný zvuk do každého posledného rohu vášho domu. Denon Home 350 má sIlu a triedu, aby zaplnil aj tie najväčšie miestnosti.

Zistite viac
Denon-Home-picture
Denon-Home-picture
Denon-Home-picture
ÚŽASNÝ
ZVUKOVÝ DIZAJN.
Každá akustická hardvérová časť je starostlivo vybraná a spolu s odborným vyladením reproduktorov Denon Home poskytuje najlepší zvuk vo svojej triede. Zvuk zapnete kliknutím.
Denon-Home-picture
ZOSTAŇTE
V KONTAKTE.
Nenechajte si ujsť žiadne novinky o vašich nových obľúbených reproduktoroch. Stačí sa prihlásiť na odber nášho spravodajcu.
Denon-Home-picture